Firmast

Lasover: pottsepatööd ja küttesüsteemide ehitusETTEVÕTTEST - Lasover OÜ tegeleb pottsepatöödega ja küttesüsteemide ehitusega üle kogu Eesti. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on kivikorstnate ehitus, Fibo-moodulkorstnad, metall-moodulkorstnad, korstnahülsid, moodulkorstende müük, kaminad ja õhksoojuskaminad, ahjud, pliidid ja soojamüürid, muinsuskaitseobjektide renoveerimine, vihmakattemütside ja ääreplekkide paigaldus, korstnapühkimistööd, kivist laotud erilahendused.

Lasoveri missioonMISSIOON - Lasoveri missioon on pakkuda kliendile paindlikku, optimaalset ja kvaliteetset teenust, mis tagab kliendi pikaajalise rahulolu.

Lasoveri kogemusKOGEMUS - Meie ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kogemustele võib klient julgelt toetuda ning kelle töö iseloomustamisel on tähtsad kiirus, täpsus, ausus, kvaliteet ja usaldus. Meil on kogemusi üle 15 aasta jagu ja täiendame oma meeskonda pidevalt uute oskustega ja oleme kursis muutuvate seadustega Eesti turul.

Lasoveri kvaliteetKVALITEET - Me teeme oma tööd kiiresti ja korrektselt, me kuulame oma kliente, hoolime, oleme paindlikud, pakume erilahendusi ja lähtume alati kliendi soovidest. Garanteerime, et sa saaksid parima lahenduse. Sellepärast pöörame tähelepanu igale detailile ja veendume, et kõik vastaks tuleohutusnõuetele.

Lasoveri garantiiGARANTII - Pikaajalise teenusepakkumisega on Lasoverist kujunenud usaldusväärne koostööpartner Eesti ehitusturul. Laialdased kogemused ning kvalifitseeritud töötajad tagavad parima kvaliteedi. Hind on tasakaalus nii kvaliteedi kui ka kvantiteediga. Anname meie teostatud töödele 2 aastat garantiid. Lasover OÜ professionaalsed töötajad omavad vastavaid kutsetunnistusi ja anname kaasa kõik vajalikud aktid ja sertifikaadid.

Lasoveri objektidOBJEKTID - Lasover OÜ klientideks on peamiselt eraisikud, korteriühistud, riiklikud hankeobjektid, tehased.
Pakume teenuseid nii era- kui äriklientidele üle Eesti.

Lasoveri eesmärkEESMÄRK - Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kindlustunnet ja meelerahu läbi teadmise, et nende küttesüsteem vastab kõigile tuleohutusnõuetele.

Lasoveri visioonVISIOON - Olla usaldusväärne partner ning väärtustada koostööd vastavalt kliendi vajadustele ja projekti iseloomule.
Soovime olla Eesti turul kõige pühendunum ettevõte oma valdkonnas, pakkudes klientidele alati natuke rohkem, kui nad ootavad ja loodavad.

 

 

KUTSETUNNISTUSED, SERTIFIKAADID

  Kalmer Lainela Schiedeli Korstnakooli tunnistus  Pottsepp-meister Kalmer Lainela tunnistus  Kalmer Lainela tuleohutuse sertifikaat  Pottsepp Kalmer Lainela kutsetunnistus

   Sertifikaat Eesti Võlausaldajate Liidu liige Lasover
Eesti Võlausaldajate Liit - Usaldusmärgis

 

LASOVER OÜ
Reg. nr: 11494181
KMKR: EE101229272
Juriidiline aadress: Aia tn 3, Audru alevik, Pärnu linn, Pärnu maakond, 88301

Telefon: +372 5661 8418
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Juhataja: Kalmer Lainela

 

Lasover OÜ töötleb kliendi isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.
Vaata lähemalt: Isikuandmete kaitse ja privaatsuspoliitika.